Začněte i Vy !

Většina hráčů hraje na největším portálu a to na www.OnlineGames.cz, kde působí nejvíc hráčů a taky nejkvalitnějších. Zápasy se domlouvají přes program IRC kanál #og.nhl. Co potřebujete, aby jste se mohli zapojit ???
Základem je samozřejmě hra NHL. Vlastnit aktuální verzi momentálně NHL 08 brzo NHL 09 (cca 30.10. 2008). Také si musíte stáhnout aktuální roster (INET 25)ke stáhnutí zde. Na serveru OnlineGames se dá hrát turnaj CHT, Liga (po odehrání 30 zápasů do CHT je možné se zapojit i do ligy).Dále také ELH nebo můžete vstoupit někam do klanu s NHL sekcí a hrát CW ligu nebo jen tak přátelák si s někým dát(někdy nejrozumnější).

Registrace:


Na portál Online Games se registrujete a poté vám přijde aktivační mail.(PS:Mě to trvalo měsíc asi), ten časem možná přiletí tak si aktivujete účet. Poté až budete mít účet tak se stačí už jen registrovat do CHT ladderu a to tak, že se přihlásíte vlevo v menu najedete na EA NHL Online dále CHT ?/? ?? záleží jakej je měsíc a rok, takže jsem tam dal otázníky.Kliknete a objeví se vám tam možnosti a tam je i registrace tam to od kliknete a čekáte na potvrzení, které taky bude nějakou trvat. Až vám to potvrdí můžete směle hrát.

Pokud budete mít s něčím problém nebo něčemu neporozumíte tak na IRC kanálu #og.nhl vám rád pomůžu pokud tam budu (McDougi or eMsi_Dougi).Pod tímto nickem tam většinou vystupuju a pokud tam nebudu zkuste poprosit někoho jiného.

Teď už vám přeji hodně štěstí a nervů se sérií NHL ať se vám daří.


Napsal McDougi dne 16.08.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =