Vonkingův SJS

Historie GM:


INET 20-3B Liga-V základní části skončil na 5. místě.V 1.kole PO se utkal s GM Kostelem a sérii vyhrál 4:3.V dalším kole, ale podlehl 2:4 hráči eL_miNo přesto však postoupil do 2 ligy.
INET 21 2.Liga-I v 2. lize skončil v ZČ na 5. místě a mohl se radovat z PO.V 1 kole hladce vyřadila snehuliaka 4:0, ale v 2.kole vypadl se silným soupeřem hotarem 3:4 I tak postup do 1. ligy ho neminul.
INET 22 1.Liga-1.Liga je už o něčem jiném.Vydraftoval si bohužel slabší tým Boston Bruins a umístil se na 22. místě, které na PO nestačilo
INET 23 1.Liga- Do dalšího ročníku INET vstupoval s týmem Washington Capitals, ale na PO to opět nestačilo a skončil těsně pod na 18. místě. Přitom měl stejně bodů jako 16. tým, ale bohužel.
INET 24 1.Liga-Tady vysvitlo už sluníčko.S týmem Dallas Stars došel do PO z 16 příčky.Bohužel pro něj hned v 1.Kole chytl Gemblera, který nakonec INET 24 vyhrál.Stav série dopadl 1:4.
INET 25 1.Liga- ???
Jak dopadne další tažení GM Vonkinga? Postoupí opět do PO nebo nikoliv.To zjistíme na závěr ligy

Trejdy:


Alex Pietrangelo,Ilya Kovalchuk,Mike Johnson X Christian Ehrhoff,Jonathan Cheechoo,Patrick Marleau(St. Louis Blues)
David Vyborny,Jiri Novotny,Ron Hainsey X Brian Campbell,Torrey Mitchell(Columbus Blues Jachet)
Anze Kopitar,Derek Armstrong X David Vyborny,Joe Pavelski (Los Angeles Kings)

Nejlepší posilou se stal určitě Ilja Kovalchuk dal 17 golů a má 19 asistencí což z něj dělá nejlepšího hráče týmu SJS se 36 body.Dalšími platnými posilami jsou i Anze Kopitar s 21 (12 + 9) body,Derek Armstrong s 25 (10 + 15) body a Jiří Novotný s 16(8 + 8) body.

Celkově nasbírali posily dohromady 105 bodů z 229 celkem což je něco přes 45 %.

V brance je určitě jednička Nabokov na kterého šlo z 21 zápasů 436 střel a za záda jich pustil 71 cca 3,5 golů na zápas a pyšní se průměrem 83,72% a řadí se mezi top 5 branaře spolu s Lundqvistem,Emerym,Garonem a Legacem.

Věci z pohledu GM Vonkinga:


Trejdy svého týmu:
-Tak SJS posílilo hlavně útočné řady!!! Přišly takové hvězdy jako Ilja Kovalchuk, Anze Kopitar, Novotný, Armstrong.. Ze začátku se poskládaným útokům nedařilo.. Ale jak jsem déle a déle hrál, tak jsem přicházel na chuť hráčům a jaký styl jim vyhovuje.. Teď už se konečně lajny poskládaly, a rozehráli se nejlepší hráči (Ilja se nám probudil) : )

Své průběžné výkony,výsledky a umístění v lize:
- Tak výsledky jsou napováženou. Ze začátku ligy se vůbec nedařilo, chodil jeden výprask za druhým.. Teď už se to trochu zvedlo, a začal jsem bodovat i s těma nejsilnějšíma GMkama. Takže umístění v tabulce odpovídá, předváděné hře a tomu že dávám málo gólů.

Svůj cíl v INET 25:
- Tak cíl je jasnej jako minulou sezónu a to je PO. Minule to bylo jen tak tak, ale letos se pokusíme umístit co nejlépe.

Boj o titul mistra INET 25:
- Tak do boje o titul bych chtěl samozřejmě zasáhnout taky:) ale Hráči jako Snooby a Gembler si to rozdají jako minulou INET o titul mezi s sebou:)

Překvapení a zklamání ligy:
- Tak překvapením i zklamáním ligy je pro mě určitě Liba, kterej hrál perfektní hokej.. Ale poslední dobou tomu tak není, a hraje čím dál tím hůř, a jeho chování není zrovna to nejlepší.. Ale kladným překvapením je Darkie, kterej je nováček, a hraje agresivní hokej.. Jen tak dál:)

DNF hráče Mysanka a jarka_rukavicu
- Tak tohle bylo hodně drsný.. Kluci se měli raději zmrazit, a ne zabrat 2 místa klukům, kteří by to místo nich zahráli..

GameInfo.cz děkuje za vyjádření VonKinga k určitým věcem a my pomalu opouštíme "Žraloky" a usídlíme se někde jinde.


Napsal McDougi dne 04.08.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =