Tragédie na poli NHL

Čím dál víc se tyhle maličkosti pro nás stávají důležitými, ale přitom mnohdy zapomínáme co je opravdu důležité. Včera ve večerních hodinách jsem zapl mIrc a doslehl jsem něco, čemu jsem snad ani nechtěl věřit, něco co mě ohromně šokovalo ...

Dne 1.8.2008 se s námi navždy rozloučil výborný hráč NHL a dobrý člověk Petr "Flodrc" Flodrman, který zahynul při tragické autonehodě. Celé jeho rodině, všem, kdo ho znali v jeho rodném městě Jablonci nad Nisou, jeho kolegům a spoluhráčům nejen z nEophyte, každému, kdo poznal tohoto výborného člověka, všem, kdo si ho vážili vyjadřuji upřímnou soustrast.

Nevíme dne ani hodiny a přesto děláme různé naschvály, drobné škodolibosti a podobně, nakonec nestihneme říct ani promiň. Jemu už nikdo neřekne, že si ho váží, nepochválí ho, ani nikdo z nás nebude mít nikdo příležitost s ním vést přátelský rozhovor. Ještě nedávno tu byl, mohli ste si s ním zahrát, popovídat, cokoli, ale teď už to nejde. Pohled na nejrůznější diskuze po celé PG scéně není moc radostný, zkusme ho vzpomenout tak, vzdát hold tomuto skvělému člověku a hráči tím, že k sobě budeme mít trochu respektu, úcty a porozumnění. Třeba tím tak s nám z něho kousek zůstane. Co můžeme vykonat hned, vykonejme, příště již nemusí být příležitost.

Flodrc

Zdroj: Ghost Crew
Autor: GeorCa

I já za celé GameInfo.cz bych chtěl vyjádřit upřímnou soustrast celé jeho rodině a příbuzným.


Napsal McDougi dne 07.08.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =