Tomb ve zpovědi

Mc Dougi:Ahoj Tombe trochu se nám představ pro ty co tě neznají.

Tomb: Jmenuji se Tomáš Brtnik je mi 28 let. Vystudoval jsem SPŠ strojírenskou. Pracuji ve strojirenské firme s německým kapitálem. Bydlím v menším městě poblíž Jihlavy

McDougi:Jak dlouho se věnuješ hraní NHL a jak dlouho plánuješ ještě působit u téhle hry ?

Tomb: Nhl hraji od roku 93 z toho on-line asi 3 - 4 roky. Plánuji hrát dokud mě to bude bavit, ale ještě pár ročníku jako byl tento a dlouho to trvat nebude

McDougi: Ano určitě narážíš na roster, který ti nesedí a to, že NHL se moc od roku nezlepšuje je to tak??

Tomb: Určitě, vím že každému sedí něco jiného, ale pro mě byla tento ročník přímo hrozný. V minulém ročníku jsem postoupil z 2 mista 2. ligy do 1. ligy, tento rok jsem spadnul zpět i když jsem se znovu dostal mezi elitu do 1. ligy , pravděpodobně zase spadnu. Zpět jsem se dostal jen k vůli tomu, že to spousta hráčů zabalilo. Myslím si, že tento rok to všem ligám ublížilo a spousta hráčů na to neměla až takové nervy jako já.

McDougi:V lize sis draftoval Carolinu, ale moc na výběr si neměl, jelikož si draftoval předposlední čili asi nespokojený s týmem nemám pravdu ?

Tomb:Jak už jsi psal nebylo na výběr. Vzal jsem to tak, že kdyby se spousta hráču neodhlásila a dostavili si všichni na draft první ligu bych nehrál. Proto jsem měl tak trochu radost i z Caroliny. Myslím, že se dva hráči nedostavili, kdyby se dostavili draftoval bych první v 2. lize.


McDougi:V lize si na tom hodně špatně a nejspíš skončíš mezi posledníma což tě zařadí do 2 ligy , z které si minulou INET postoupil. Určitě ses chtěl minimálně udržet ne ?

Tomb: Určitě, bohužel momentálně nevím kolik lidí padá. je to dost nepřehledné zmraženýma hráčema. Jsem rád, za každý bod i když si jich moc tuto sezonu nezasloužím. Většinou je to spise náhoda když boduji a přeje mi štěstí, ale bohužel s Carolinou se toho moc dovolit nemůžu.

McDougi:Sice se nacházíš na sestupových příčkách, ale souboj na předních příčkách určitě trochu sleduješ. Kdo podle tebe vyhraje základní část a následně PO. Myslíš si, že Gembler obhájí titul z loňského ročníku INET ??

Tomb:Gembler pravděpodobně obhájí.Zvítězí i v základní části.

McDougi:Dále kdo tě v lize nejvíc překvapil a zklamal ?

Tomb: Nejvíc mě zklamal brácha jarek_rukavica, protože to psychicky neunesl. Nejvíc mě překvapil VonKing, že se drží tak nahoře

McDougi:Jsi fanoušek reálného nějakého týmu ze zámoří nebo domácí extraligy ??

Tomb: Z NHL New york Islanders, z extraligy znojmu.

McDougi:OK díky za rozhovor a hodně štěstí v životě když ne v lize.

Tomb: Já taky díky měj se.


Napsal McDougi dne 18.08.2008.Komentáře:

[1] Efraingox napsal dne 03.05.2018:
Neprošli jste antispam testem.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =