Začínáme

Na začátek bych se vám chtěl představit pro ty, kteří mě až tak moc neznají. Jsem Radek Doubrava(Mc Dougi alias eMsi_Dougi), je mi 17 let a bydlím v Zábřeze na Moravě. Mé středoškolské studium začlo na Střední škole automobilní v Zábřeze kde jsem působil až do 2.ročníku a během ročníku jsem přešel do 1.ročníku na Obchodní akademii v Mohelnici kde jsem vykonal 7 srovnávacích zkoušek a poslední 2 zkoušky jsem zvládl levou zadní až na poslední den před uzávěrkou známek. Takže teď vstoupím do 2.roční na škole pěkných holek, ale to by stačilo k mému studiu.taky nevím proč tu píšu když to nikoho asi nezajímá. Mezi mé záliby patří auta, hudba, počítač, kámoši, holky, nějaké PC hry a samozřejmě psaní článků to bych to asi nedělal kdyby mě to nebavilo. Mé zkušenosti s článkama nejsou nějak výrazně výborné, ale doufám, že se vám články budou líbit a budete je v klidu a v pohodě číst se zájmem.S NHL sem začal si koncem léta roku 2007 a od té doby neustále hraji a věnuji se tomu.

Tak o čem, že vlastně ty články budou? Já se budu zaměřovat na NHL scénu na Online Games budu se svým kolegou Zybinem probírat ligy,czech hockey tour,play-off,galerie obrázků,rozhovory s hráčema,clan-wars a taky největší akce Invex a boj o mistra ČR ve hře NHL 2008.Dále se budem dívat na přestupy hráčů.
Tak todle by k úvodu mohlo stačit a v příštím článku si něco řekneme o Online Games o ligách a podobně a také možná časem uděláme rozhovor s hlavním adminem Online Games (OG) Dandym.


Napsal McDougi dne 31.07.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =