Rozhovor se Shukydi

McDougi: Ahoj Shukydi trochu se nám představ,řekni nám něco o sobě atd.?

Shukydi: Ahoj, tak pocházim z Berouna, je mi 18 let, studuju dopravni průmyslovku a hraju závodně hokej za Berounské Medvědy

McDougi: Ok hraješ závodně fandíš někomu v NHL či v České Extralize nebo fandíš svému týmu?

Shukydi: No tak v NHL je to určitě Edmonton Oilers, libi se mi jejich hokej a hlavně tam hraje Aleš Hemský. V extralize nikomu nefandim, naopk je tam tým který nesnášim a to je Slavie:) Jinak mam rád samozrejmě Berounský Medvědy

McDougi:Trochu odbočme, přejděme k virtuálnímu hokeji. Hrál jsi 2.ligu a byl favoritem na postup do 1. ligy. Proč si odešel ?

Shukydi:Ten kdo ligu hraje vidi co to je za lidi a jaky hokej hrajou. Hraju nhlko pro zabavu, ale to jsem asi jediny, protoze vsichni naznacuji nebo objizdi branu jakmile vidi, ze na soupere hokejove nemaji. Spis me to rozcilovalo nez ze bych z hraní v lize měl nějakou radost. Navíc sem trošku nervák a prostě mi občas rupnou nervy když mě někdo porazí 10 strelama na branu:) Tak ze teď hraju jen friedly matche, kde se hokej hraje.

McDougi:No, ale hodně lidí přestalo s náznakama krom výjimek to určo známe, ale i tak si byl favorit na postup a mohl si postoupit do 1 ligy mezi nejlepší hráče kde už se moc naznačuje a s NHL 09 tam třeba i náznaky nebudou a hrálo by se jinak? Jak dlouho si nad tím přemýšlel skončit v lize?

Shukydi: Noo bylo to spis z afektu, uz kolikrat sem nad tím přemýšlel, ale nijak vážně. Co sem tak hráče poznal, myslím si že jsem měl realnou šanci na postup do 1. ligy. Svého rozhodnutí ale určitě nelituju. Jinak na NHL 09 se moc těším, četl sem pár recenzí a myslím si, ze z ligy odstupovat nebudu muset;)

McDougi:Tak, ale jsou tu i hráči, kteří hraj i normálně za nepříznivého stavu ne?? Jinak si mi vzal otázku na kterou jsem se chtěl zeptat a to byla NHL 09, takže podle toho co si řekl začneš nejspíš ve 3 lize s NHL 09 ??

Shukydi:To určitě jsou. Já sem bohužel cholerik a mezi tydle hráče asi nepatřím:) No ano ve 3. lize. Řekneme sestup do třetí ligy, ale v této lize nejsou o nic horší hráči, než v lize druhé. Už teď sem pár nových hráčů poznal a řekl bych, že postup zpět do ligy druhé nebude legrace.

McDougi:Tak ale hráčské kvality už nějaké máš za tu dobu co tu hraješ,takže by postup neměl být těžký ne? Řekni nám taky ještě jak dlouho hraješ a jak ses vůbec dostal na OG?

Shukydi:Jo myslím si, že jsem se hodně zlepšil, ale 09 bude zase o něčem jinym, a budem tak nějak všichni začínat od nuly. Jinak na OG jsem zhruba půl roku. Dozvěděl sem se o této lize díky bratranci, který tu hrál pod nickem Hurvajs a s kterým sem hrál ve 3A lize.

McDougi: Na Hurvajse si pamatuju dobrej hráč a dobrej týpek škoda,že už nehraje zkus ho přemluvit ať zase začne a jinak díky za rozhovor a GL v dalším hraní NHL a soukromém životě.

Shukydi:Už jsem ho přemluvil a řekl, že začně až s NHL 09;) Taky děkuju za rozhovor a přeju všem na OG hodně štěstí a hlavně pevné nervy:)


Napsal McDougi dne 31.07.2008.Komentáře:

[1] Sqhm napsal dne 01.08.2008:
ja by so mprivital rozhvor z kostejom :D o jeho vzdelani skolskej dochadzke a tak :D

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =