NHL Ostatní

Přestupy

Přestupové období ? Vypadá to na velké změny nebo ne ?
V nedávné době se nám uskutečnily zajímavé změny, tak se na ně pojďme podívat. Určitě jsou zajímavé

Napsal McDougi dne 20.08.2008.


Začněte i Vy !

Začněte i Vy !
Většina z Vás už slyšela o virtuálním hokeji neboli sérii NHL.Chtěli byste si zahrát online ? Chcete začít hrát ligy a turnaje ? Tento článek je připravený právě pro Vás pro hráče, kteří by si chtěli zahrát NHL po síti s dalšíma virtuálníma hráčema, ale neví jak na to a doposud hráli jen proti počítači což bývá po času nudné a primitivní nebo ještě NHL vůbec nehráli.

Napsal McDougi dne 16.08.2008.


Tragédie na poli NHL

Tento článek pro mě není vůbec lehké napsat. Ani nevím co mám dát do nadpisu a už vůbec nevím čím bych měl začít, abych vám mohl sdělit to co chci. Každý den se setkáváme s ruznými hádkami a naschvály...

Napsal McDougi dne 07.08.2008.


Katalog hráčů a klanů!

Začínáme

Vytvořeno,spuštěno a můžeme tvořit.


Konečně jsme vytvořili web a můžeme začít psát články a dělat rozhovory.Budeme se snažit vám zpestřit hraní NHL.Koho by nezajímalo, že se oněm píše v článku. Děláme to pro vás a budeme rádi když nám napíšete svoje návrhy a názory.Kontaktuje nás a domluvíme se.
Jsme web určený pro vás, kteří se zajímáte NHL nebo FIFA scénou nebo v ní aspoň hrajete či cokoliv jiného.Naleznete tady téměř všechno ze zmiňované NHL nebo FIFA scény.V prvním článku bych se vám chtěl představit a říct vám o čem budu psát.

Napsal McDougi dne 31.07.2008.
Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =