Konec ELH 2.Ligy

V základní části triumfoval hráč ssssycak, který za 36 zápasů nasbíral 86 bodů. Jeho nejlepším hráčem se stal V.Skuhravý, který nasbíral 81 bodů (43 + 38) a stal se tak nejproduktivnějším hráčem v ZČ. Spolu se ssssycakem triumfoval 2 místě hnoj, který nasbíral taktéž 86 bodů, ale získal i 2 – body což ho odhodilo těsně za něj. Na 3 místě McDougi ztrácel na sssssycaka 15 bodů což je velká mezera. Za ním se udělal další mezera v podobě 12 bodů kde se na 4 místě uhnízdil VonKing s 59 body. Pouze o 4 body za ním skončil
Zdene2 s 55 body. Za ním byla další 12 bodová propast v podobě trubce a 3 body za ním skončil Korco. Takhle dopadla TOP 8 před PO.

Hráči co skončily pod TOP 8 byli lubostrojcak s 29 body na 9 místě a siki se 17 body na 10 místě.

Hráči Mysanek,Vatra,spajdrrrrr a Maldaaa ligu nedokončili.

Menší statistiky základní části:


Nejvíc vstřelených gólů:GM ssssycak-233
Nejmíň vstřelených gólů:GM siki-82
Nejvíc inkasovaných gólů:GM siki-198
Nejmíň inkasovaných gólů:GM zdene2-113
Nejmíň proherGM hnoj-6
Nejvíc trestných bodů:GM VonKing - (-5)
Nejlepší brankář ZČ: R. Turek (GM zdene2)
Nejproduktivnější hráč ZČ: V. Skuhravý (GM sssssycak)
Nejlepší střelec ZČ: J. Dopita (GM hnoj)
Nejlepší nahrávač ZČ:V. Skuhravý (GM sssssycak)
Nejvíc hitující hráče: J. Řezníček (GM sssssycak)

Necháme základní část být a podíváme se PO.

Pár statistik z PO:
Nejlepší brankář PO:A. Hylak (GM McDougi)
Nejlepší střelec PO:P. Kumštát (GM ssssycak) + P. Sýkora (GM McDougi)
Nejlepší nahrávač PO: J. Dopita (GM hnoj) + V. Skuhravý (GM sssssycak) + T. Rolinek (GM McDougi)
Nejproduktivnější hráč PO: T. Rolinek (GM McDougi)

Jak skončilo PO
1. GM sssssycak
2. GM McDougi
3. GM hnoj
4. GM VonKing
5. GM Zdene2
6. GM Zybin
7. GM trubecc
8. GM korco

Koukněme se na cestu vítěze 2. ligy ssssycaka + vyjádření k sérii jak ssssycaka tak i soupeře
1.Kolo-sssssycak 4:0 Korco (9:3,5:3,11:5,7:1)
sssssycak: V 1. kole nás čekal soupeř z Ostravy. Nejtěžší zápas byl č.2 , ve kterém vítkovičtí nejvíc kousali, ale nakonec prohráli. Ostatní zápasy měli jasnější průběh, a tak si Energetici celkem bez problémů zajistili 2. Kolo.

Korco: Je to magor, který neumí prohrávat....Když je stav nerozhodný nebo těsný točí se kolem branky jak čamrda. když prohrával nebo byla remíza dělal samé otočky pak dal dva góly a já jsem přestal hrát
protože mě to nebavilo.

2.Kolo-sssssycak 4:1 VonKing (5:2,5:4,4:3,3:4,6:5)
ssssycak: 2. kolo bylo pro nás nejtěžší, a to proti Ústí. Až na ten první zápas všechny skončili výhrou pouze o gól. Po 3 zápasech jsme vedli 3:0, nicméně soupeř se nevzdal a ve 4. zápase přišla naše 1., a naštěstí i poslední prohra v PO. V 5. Zápase jsme otočili z 2:4 na 6:4 v poslední třetině, soupeř pak už jen korigoval, a tak jsme slavili postup do finále.

VonKing: V sérii mi nepřálo štěstí ani PC. Nemohl jsem dát góla. Aspoň mám tu opičárnu s tímto hráčem za sebou co hrál jen na jednoho hráče (V.Skuhravý) nehledě na to, že jeho gólman byl hrdina, páč mu nešlo dát gól

Finále ssssycak 4:0 McDougi (4:3,6:1,7:3,7:4)

ssssycak: Ve finále jsme se utkali s Perníkářema. Postup do 2. ligy jsme už měli zajištěný, přesto jsme chtěli titul získat. V 1. Utkáni jsme ještě 10 min před koncem prohrávali, ale nakonec jsme dokázali otočit. A to byl asi poslední dramatický zápas této série, neboť se do hry od dalších zápasů zapojil náš Mensator. V následujících 3 zápasech nás podržel tak, jak se na brankářskou 1. sluší a patří. Chytal jako bůh, nebýt jeho, série by se určitě protáhla do více zápasů. I díky němu jsme tedy zvítězili ve finále hladce 4:0 na zápasy a postup do 1. ligy zpečetili titulem.

McDougi:Nepočítal jsem, že se dostanu do finále. ELH mi nesedla, ale když jsem věděl, že jdu do finále chtěl jsem to vyhrát. Bohužel mi plány zhatil Mensator, který výborně zachytal v posledních 3 zápasech, protože to byly vyrovnaný zápasy, ale díky němu to vypadá, že K. Vary vyhráli jednodušše.


Finální vyjádření ssssycaka ke skončenému ročníku ELH 7 a jeho působení v 2 lize.

ssssycak: V draftu jsem si vybral K.V a do ligy jsem vstupoval s cílem dostat se do 2. Kola PO. Základní část jsme začali překvapivě dobře, a tak to i nakonec pokračovalo až do konce, především díky 1. lajně, která zářila a zařídila nejedno vítězství. Nakonec jsme do PO vstupovali z 1. místa.

Tak to byl článek již dávno skončenému PO ELH 2.Ligy bohužel na 1.Ligu se nejspíš nedostane, ale pokud máte zájem můžete článek napsat. Stačí se pouze domluvit se mnou.


Napsal McDougi dne 25.08.2008.Komentáře:

[1] Petr Rejmon (rejmen.cz) napsal dne 15.12.2011:
dejte tam jaromira jebra

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =