Rozhovor s Davinhem

McDougi:Ahoj Davinho, jelikož tě někteří neznají tak se nám trochu představ.

Davinho: Ahoj eMsí, jmenuji se David Mikoška, bydlím ve Zlíně a studuju na tamní průmyslové škole obor slaboproudá elektrotechnika...Také hraji fotbal za zdejší FC Malenovice:o)

McDougi:Jak dlouho se věnuješ hraní NHL a jak dlouho by si ještě NHL chtěl hrát :D?

Davinho: Tak první NHL jsem okusil na sege, tuším NHL 93... na počítači NHL 96 a pak skoro všeechny díly...online hraní se věnuji od série 06, kde jsem hrával ligy typu wz.cz a takové pro zábavu...pak jsem začal hrát ESL a tam jsem narazil pro všechny známé jméno "Burgin" a ten mi poradil, ať hraju na games-i , která už nejede...no a skončit bych chtěl asi po INVEXU, ale tak sem tam si zahraju

McDougi:V 1.lize máš tým Atlanta Trashers.Proč sis zrovna draftoval Atlantu??Udělal jsi pouze 1 trejd. Dal si Kovalchuka za McDonalda a Perrona. Obě tvoje posily nasbírali zatím dohromady 30 bodů, takže se dá předpokládat,že jsi docela spokojený s trejdem.

Davinho: Tak já nepořítal, že budu hrát 1. ligu, tka jsem si napsal týmy pro 2. , kde jsem měl vybírat první...no tak jsem věděl, že tam nepříjdu, protože jsem měl jednu třídenní akci;D...jinak bych si určitě vzal Buffalo...ale tak Atlanta není patná, akorát lehtonen je velký notorik a když se napere, tak to pak tak vypadá viz. zápas s lamaprdem...k těm trejdům...první sem i oozval míra, tak jsem si řekl proč ne za kovalchukla 2 rychlé hráče? Tak ze začátku nic moc, ale už se rozehráli.

McDougi:No, ale v lize na tom příliš dobře nejsi. Pohybuješ se těsně pod první 16 hráčů a s tím spokojen určitě nejsi. Určitě máš cíl postoupit do PO a tam uhrát dobrý výsledek ne?

Davinho: Tak ono nejsem spokojený, ale já to beru s humorem...vždyť 75% zápasů jsem prohrál o gól ...nebo i když jsem měl převahu herní, takže lepší to neřešit...sezóna je ještě dlouhá, takže myslím, že postoupím a i když bych skončil 16 a měl bych míru nebo koholiv , tak myslím, že PO oje o něřem jiném;)

McDougi: To máš pravdu PO je zase od znova, ale i tak určitě je lepší výchozí pozice z prvních příček než z 16 místa.Jak vidíš aktuální INET.Kdo si myslíš, že se bude prát o titul a kdo tebe osobně překvapil svými výkony a kdo naopak zklamal ?

Davinho: Tak určitě v reálu, ale toto je hra tady v té top 16 může opravdu vyhrát kdokoliv:)...tak INET se mi líbí , protože nikdo nebugguje, ale to je asi tím, že drtivá většina hráčů pojede z 1. ligy na invex, kde to není povolený...prát o titul jak jsem řekl, tak všichni. Nemám žádnýho favorita...překvapil mě NikexXx a jouda...zklamal hotar

McDougi: Fandíš i někomu v reálné NHL či Extralize ?

Davinho: v NHL fandím Pens už od mala a Rangerům sem fandil jen na oko, protože tma hráli češi...v extralize samozřejmě Zlínu, ze kterého jsem:o)


McDougi:Díky za rozhovor a hodně štěstí v lize i v reálném životě.

Davinho:Taky


Napsal McDougi dne 11.08.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =