INET 25 3.Liga

Hráči DNF: ------
Hráči týdne:
1. týdenGarnett
2. týdenPedro1s

Favorité INET 25 3.Liga podle GameInfo.cz1/Garnett-Určitě zkušený hráč,který si postup pohlídá.Minulej ročník kde působil ve 2.Lize nedokončil a tak musel od začátku i když mohl hrát 1.Ligu.
2/Pedro1s-Další kvalitní hráč s pěknou hrou i on myslí o postupu do 2.Ligy.
3/cRuL-Známý podvodník a problémový hráč, který význává taktiku náznak a gól.Určitě si bude chtít 2.Ligu vynaznačovat nebo pohrozí svojí kudlou :D
4/colocolo-O tomhle týpkovi jsem myslel,že se bude pohybovat uprostřed tabulky a mile mě překvapil a pohybuje se na prvních příčkách a podle toho co předvádí za výkony asi také má namířeno do 2.Ligy

O postup se dále budou rvát i tito hoši:pwner, Extreme7, Ujmo, Bilas, HBH, author , Deker, Zdene2, Raster a SVKLampard.Kdo bude ten šťastnější se uvidí po PO.

A teď rozhovor s horkým favoritem na postup Garnettem a jeho týmem New York Islanders.

McDougi:Ahoj Garny si bohužel ve 3. lize, ale určitě máš navíc, takže pokud se nemýlím myslíš pouze na postup ne?

Garnett: Ahoj Dougi no jsem zklamaný po minulé sezóně, kterou sem odehrál v 2.lize a díky vyhořenému kompu jsem dostal DNF a přeřadili mě do 3.ligy.Měl sem nakročeno do playoff ve 2.lize a najednou zradila technika a bum sem tam kde sem.A myslim pouze na postup zdali vyhraju ligu nebo ne to už mi je jedno

McDougi: Tak to je určitě smůla no. Vydraftoval sis tým New York Islanders proč zrovna je a seš spokojen se svým trejdem ?(NYR-Fedotenko,Sillinger) <->(VAN-Morrison,Wellwood)

Garnett: Tým New York Islanders sem si vzal kvůli dvojici Mike Comrie,Miroslav Satan a golmanu DiPietrovi.Spokojen s tradem sem naprosto protože sem posílil rychlost mého týmu, která vázla u mě.

McDougi:Patříš mezi favority jak to vidíš ty v popředí tabulce. Kdo si myslíš,že vyhraje základní část budeš to ty nebo z jiných favoritů jako colocolo, který zapracoval na svém výkonu,pedro1s a nebo bohužel cRuL se svou neohrabanou hrou?

Garnett: Ligu vyhraje Pedrosione myslim základní část, který hraje hokej a nenaznačuje jako já či ostatní z ligy.A ligu celkem vyhraje cRul(Bigboy)Kohl.

McDougi: Proč zrovna Pedrosione základní část a celkově crul? Je tam i colocolo a ty a i další hráči mohou promluvit ne?


Garnett: colocolo je na špici díky tomu, že má nahráno o něco víc zápasů než my a poklesne dolů.cRul vyhraje díky jeho zdržování a spoji, který má nekvalitní.

McDougi: Máš zajímavý postřeh, tak díky za rozhovor a hodně štěstí v lize ať jsi opět ve 2.lize a pak i třeba v 1.

Garnett:Dík


Napsal McDougi dne 31.07.2008.Komentáře:

[1] RasTer (www.fkslaviaopava.cz) napsal dne 31.07.2008:
Kohl ligu nevyhraje !!!!

[2] Garnett napsal dne 01.08.2008:
Rastere v té době sem nevěděl o Rekrovi.TeĎ ji ma v kapse Rekro :-)

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =