INET 25 2.Liga

Hráči DNF:
Shukydi
MarcoGoksi
Xenon

Hráči týdne:
1. týden-"Shukydi"
2. týden_/td_~~_td_"Hnoj"
3. týden_/td_~~_td_"sssssycak"

Na špici tabulky se perou Hnoj,Gagner a sssssycak s tolika „S“ ,že nevím kolik jich tam má :D. V té užší špici tam je dále Mutinho13, Juro41, Jordin a hráči usilují také o postupové místa, Tenokularom, Martinks, smoke139, tonykov, Jackal01, Deguzman85, mirec73, jango, Zybin, Miksak a bbbxxx. Ostatním hráčům PO zatím uniká, ale to se může časem ještě změnit.

Favorité INET 25 2.liga podle GameInfo.czPlay-off je daleko, ale už předběžně můžeme říct kdo se nakonec dostane do PO.
1/sssycak-Finalista minulého ročníku INET 24 „3B Liga“ kde ve finále podlehl Gagnerovi 1:4, ale cestou do finále posbíral v PO pouhé 2 prohry.
2/Hnoj-Vítěz minulého ročníku INET 24 „3A Liga“ určitě taktéž přemýšlí o postupu do 1.Ligy.
3/Gagner-Tohle je pro změnu vítěz minulého ročníku INET 24, ale „3B Liga“ a postup je asi pro něj priorita číslo jedna.
4/Mutinho13_/td_~~_td_Mutinho skočnil munlou INET 24 „3B Liga“ před branami finále když ho vyřadil ssssycak.
5/Jordin-Zajímavý a nenápadný hráč, který dokáže překvapit, ale také i zklamat. Uvidíme jak se mu povede dále.

A teď si dáme rozhovor s Fichifem:

McDougi:Ahoj Fichifo vybral sis tým Bufalo Sabres a nikoho si netrejdoval. To jsi se svým týmem natolik spokojený nebo jsi netrejdoval z jiného důvod?

Fichifo: Dobrý den, důvodem Sabres a také toho, že jsem nikoho netrejdoval byl fakt, že jsem se rekreoval mimo ČR a tak jsem zaslal seznam týmů na draft a Buffalo jsem dostal čistě náhodou. To samé platí o trejdech, které se neuskutečnily, což mě velice mrzí. Buf není můj šálek kávy, a tak přežívám a hraju jak se dá :-)

McDougi:V tabulce na tom nejsi zrovna dobře. Může být důvodem neúspěchu právě Buffalo ? A jaké máš cíle v této sezóně?

Fichifo: Částečně v tom je Buffalo, ano, ale jen na výběr týmu se vymlouvat nemohu. První týden jsem naprosto propadl kvůli dlouhé přestávce s hraním NHL, pár zápasů jsem prohrál nešťastně pouze o gól. V lize je dost kvalitních soupeřů a musím říct, že mě překvapilo, že málo hráčů až na pár vyjímek mě porazilo bez použití náznaků,což mě "těší". Rozhodně neuznávám leadery tabulky díky právě těmto náznakům. Můj cíl číslo jedna je dostat se do Play-off,...a to z jakékoliv pozice.


McDougi: Na první příčky koukáš z velké dálky. Jak vidíš ten souboj na prvních pozicích? A jestli se můžu zeptat fandíš někomu z nich tajně nebo koukáš jen na svoje výkony a výsledky?

Fichifo: Určitě nesleduji jen svoje výkony a kochám se statistikami všech hráčů. Nejvíce ze všech favoritů fandím GM Hnojovi, který svou pěknou hrou válcuje soupeře za soupeřem. Jestli má někdo vyhrát ligu, tak on.

McDougi:Také odešel z ničeho nic Shukydi, který také určitě mohl promlouvat do těch soubojů. Co si o tom myslíš z ničeho nic opustit ligu a k tomu bejt favoritem?

Fichifo: Tak určitě je to škoda, prát o titul by se vždy do posledního kola mělo více týmů. Jelikož mi není znám důvod proč odešel, nemůžu do toho více mluvit. Na jednu stranu to je to škoda, že je o hráče méně a kdyby to tak dělal každý tak by z toho nikdy nic nebylo. Na druhou stranu jestli je to kvůli práci nebo něčemu jinému tak prosím. Ale moc info o tom nemám.

McDougi:Ok díky za rozhovor a hodně úspěchu do ligy ať se dostaneš do Play-off.

Fichifo: Také dík, Ciao Fichifo


Napsal McDougi dne 31.07.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =