INET 25 1.Liga

Takže jakpak nám vypadá <u>1.Liga</u> ve 4 týdnu.Na špici tabulky se umístili favorité jako vítěz minulého ročníku INET 24 Gembler,finalista SnoobyDoo dále taky Flodrc,nováček Dadis (PS:Musí dohrát pár zápasů) a k nim se může přiřadit další nováček NikexXx, která má odehráno málo zápasů.Favoritů je ale i víc tak se na ně podívejme a také se zeptáme Gemblera vítěze minulého ročníku na pár otázek.

Hráči DNF:
jarek_rukavica
Mysanek

Hráči týdne:
1. týden"Dadis"
2. týden"Skafo"
3. týden"Darkie"

Favoriti na vítěze INET 25 1.Liga podle GameInfo.cz


Vítězem se může stát téměř kdokoliv, ale podívejme se na reálné adepty.
1/Gembler-Vítěz minulého ročníku INET 24 by určitě rád obhájil titul, ale dokáže to v těžké konkurenci kde je potřeba mít i to hráčské štěstí?
2/SnoobyDooCZ-V minulém ročníku vypadl až ve finále s Gemblerem, takže by rád asi tento rok uspěl.
3/Flodrc-Minulý rok vypadl sice ve 2. kole PO, ale tento ročník INET začal dobře asi by ho rád dotáhl do dobrého konce a titul vítěze INET 25 by též neodmítl.
4/Dadis-Talentovaný nováček 1.ligy určitě bude chtít překvapit a dotáhnout to co nejdál, ale povede se mu získat titul?
5/Swatik-Tento kvalitní hráč ze Slovenska určitě bude chtít protrhnout smůlu, která ho provázela v PO poslední 2 ročníky INET.Vždycky vypadl před branami finále a určitě by rád je tento ročník otevřel a vracel se s titulem mistra INET 25.

Tak a teď se podívejme jak to vidí Gembler.

McDougi:Ahoj Gemblere si mistr INET 24. Co očekáváš od této INET 25 asi budeš chtít obhájit titul nebo se pletu?

Gembler: Zdravím, nepleteš se máš pravdu. Ale tento rok bude obhajoba titulu mnohem težší než v minulém roku, protože přibylo plno nových a velice zkušených hráčů např. Dadis, Darkie, McDougi a další. Každopadně dám do toho vše, aby se mě to povedlo, ale hra je nevyspitatelná takže se nedá předem určit kdo je dobrý a kdo lepší.


McDougi: To si mi nahrál na otázku.A nebojíš se konkurence? Určitě je tu pár hráčů, kteří by se taky chtěli stát mistry nemyslíš?

>Gembler: Přesně tak konkurence je větší a větší. Nyní už nejde zase tolik o skill, ale základ je štestí jako v každém sportu. V tomto ročníku si bude brousit plno hráčů zuby na mistrovský titul, ale stále chci být mezi nimi. A za pár týdnu se rozhodne.


McDougi: To máš pravdu sezóna je ještě daleko,ale řekni nám něco.Většinu hráčů to bude určitě zajímat proč se zrovna honosíš s týmem St. Louis Blues? Fandíš jim také v reálné NHL? Proč zrovna oni a uděláš někdy změnu?

>Gembler: St.Louis je St.Louis. Celou svojí "nhl kariéru" hraji za tento tým, protože jejich styl hry se mě kloubí dobře s tím co chci hrát. V reálném NHL mají sice trochu smůlu, ale to stále neznamená, že jim nepřeji zisk lepších pozic. Do dalších sezón snad nechystám změnu, to by sme museli tento ročník dopadnou velice špatně a to se nám snad nepovede.McDougi: Jak vidím seběvedomí ti nechybí, ale jak zatím hodnotíš svoje výkony v lize? Jsi s výkony spokojen?


>Gembler: Sebevědomí je základ výhry. V lize si zatím počínám myslím dobře, porazil sem několik velice težkých soupeřů. Ale i přitom sem například ztratil body s GM Lampardem, kterého sem trošku podcenil. Ale jinak sem se svýmí výkony 100% spokojen, jen abych to nezakřikl.


McDougi:Jak vidíš svoje soupeře? Kdo jsou podle tebe favorité ligy? Kdo tě překvapil svýma výkonama a kdo naopak zklamal ?

>Gembler: Soupeři jsou rok od roku více vyrovnání svými dovednostmi. Takže favoritů je spousta každopádně bych mezi ně zařadil Skafa, Flodrce, Snoobyho, Dadise, Swatíka,McDougi, ale do bojů o titul může promluvit i Davinho a Mikaelson je to opravdu nevyspitatelné. Velkým překvapením je pro Flodrc, který zatím drží nejlepší % úspěšnost s 1 prohrou za 17 utkání. A zklamáním je určitě Vezci a Hotar, protože jsou to oba dobří hráči a nezaslouží si příčky na kterých se nachází.

McDougi:Také se musím zeptat. Co říkáš na náš nový vzniklý portál >GameInfo.cz> , který se bude zabývat NHL a FIFA scénou? Jaký máš na to názor a myslíš si, že to bude zpestřením NHL i FIFA scény?

>Gembler: Mno váš nový portál vypadá jako docela zajímavý projekt, který bude chtít ještě dopilovat, protože stále je co zlepšovat. Pro NHL i FIFU by tento portál mohl být zpestřením, protože rozhovorů, zajímavostí a dalších věcí o těchto hrách není nikdy dost ;)

McDougi:A poslední otázka.Do budoucna se plánuje i o rozšíření o jiné hry a soutěže. Jak bys to viděl ty jako hráč?

>Gembler>: Já jako hráč:), čekám na nový ročník NHL a neplanuji hrát po internetu jiné hry. Teď jen doufat, aby nový ročník NHL byl lepší a zaujmul.

McDougi:Ok díky za rozhovor a hodně štěstí v lize.

Gembler: Taky díky za tvůj vyčerpávající rozhovor a taky hodně štěstí v lize ;)


Napsal McDougi dne 31.07.2008.Komentáře:

Zatím nejsou žádné komentáře.

Přidat komentář:


Autor: Pro zalomení řádku používejte enter.
WWW adresa je nepovinná - zadávejte bez http://
WWW:
Text:
Antispam ochrana, vypočítejte: 10 + 5 =